Acana REGIONALS Wild Prairie Cat 340g

Kód: 333885
Značka: Acana
€5,50
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
ACANA PRAIRIE CAT je kompletné, plnohodnotné a vyvážené biologicky vhodné krmivo, ktoré je vhodné pre mačky všetkých plemien, veku a aktivity. Teraz s vyšším obsahom masových surovín - 70% mäsa, 30% ovocia a zeleniny a 0% obilnín!

Detailné informácie

Podrobný popis

MATKA PRÍRODA Vyvinuli MAČKY AKO mäsožravcov, ktorým prispieva krmivo s vysokým obsahom živočíšnych proteínov a tukov, nie s obsahom SACHARIDOV A OBILNÍN, ktoré sa dajú NÁJSŤ U BEŽNÝCH mačacích KRMÍV. To je dôvod, prečo je krmivo ACANA WILD PRAIRIE plné výživných druhov živočíšnych surovín, vďaka ktorým tak lepšie zodpovedá prirodzenej mačacej strave. Jedná sa hlavne o kurčatá z voľných chovov, celé vajcia typu A z miestnych prérijních fariem a voľne lovené ryby z našich studených severských jazier. Všetky tieto suroviny sú dodávané ČERSTVÉ KAŽDÝ DEŇ a kompletne tak vyživujú Vašej mačku. Krmivo ACANA WILD PRAIRIE obsahuje vysoké množstvo proteínov a málo sacharidov. Krmivo sa namiesto nevhodných obilnín, ktoré je možné nájsť vo väčšine bežných krmív, vyznačuje veľkou škálou miestneho ovocia a zeleniny. Krmivo ACANA WILD PRAIRIE sa vyrába výhradne v našej oceňované továrni, tu v Alberte, v Kanade a je to lahodný spôsob, ako udržať Vašej mačku zdravú, šťastnú a silnú. PREČÍTAJTE SI ZLOŽENIE NÁŠHO KRMIVÁ A UVIDÍTE, ŽE BUDETE TIEŽ SPOKOJNÍ! Mačky a mačiatka sú mäsožravce A TO JE DÔVOD, PREČO JE KRMIVO ACANA WILD PRAIRIE PLNÉ VOĽNE chovaného KURČAŤA, morčacie, VAJEC OD NOSNÍC Z MIESTNYCH prérijních fariem A VOľNE loveného ostrieža riečneho Z NAŠICH studených severských jazier. VŠETKO JE DODÁVANÉ nedávno prekonanou KAŽDÝ DEŇ. ZLOŽENIE Čerstvé vykostené kura (18%), dehydrované kura (17%), dehydrovaná morka (9%), čerstvá vykostená morka (6% ), kurací tuk (5%), cícer, červená šošovica, kuracia pečeň (5%), čerstvý vykostený ostriež žltý (4%), zelený hrach, zelená šošovica, čerstvé celé vajcia (3%), žltý hrach, olej zo sleďov (3%), lucerna, kelp (morská riasa), tekvica, maslová tekvica, listy špenátu, mrkva, jablká, hrušky, brusnice, koreň čakanky, koreň púpavy lekárskej, harmanček, list mäty piepornej, koreň zázvoru, rasca, kurkuma, šípky , mrazom sušená kuracia pečeň, mrazom sušená morčacie pečeň, mrazom sušené kura, mrazom sušená morka. ZARUČENÁ ANALÝZA Hrubý proteín (min.) 35%,

Obsah tuku (min.) 20% Vlhkosť (max.) 10% Hrubý popol (max.) 7% vláknina (max. ) 3% Vápnik / fosfor (min.) 1,2% / 1%, Omega-6 / omega-3 (min.) 3% / 0,5% DHA / EPA (min.) 0,1% / 0,1% Taurín (min.) 0,2% Horčík (max. ) 0,1% OBSAH KALÓRIÍ Vstrebateľná energie je 4060 kcal / kg (500 kcal v 250 ml odmerke), 34% energie pochádza z proteínov, 42% z tukov a 24 % z ovocia a zeleniny.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 0.357 kg
Druh mäsa: kuracie
Kvalita: superprémiové
Určenie: bežná aktivita
Vek mačky: mačiatko, dospelá, senior
Položka bola vypredaná…