Chcete svoj tovar do Vianoc? Potom odporúčame nakúpiť čo najrýchlejšie, najneskôr však do 17. decembra 2021! Ďakujeme za pochopenie a prajeme pokojné sviatky!

Kap.FE Fan. Multipack losos+platyz v želé 4x100g

Kód: 306681
Značka: Felix
€2,29
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
Multi balenie pre mačky. Obsahuje niekoľko rôznych chutí pre uspokojenie rozmanitosti a zároveň pomáha zlepšiť celkové zdravie Vašej mačky.

Detailné informácie

Podrobný popis

FELIX Fantastic je rad lahodných krmív, ktoré vyzerajú a voňajú tak mäsovo, že pôsobí ako jedlo uvarené Vami samotnými. Špeciálne pripravené z jemných mäsových kúskov v šťavnatom želé budú Vašej mačke pripadať neodolateľné pri každom kŕmení. FELIX Fantastic je tiež k dostaniu v širokej škále rybích a mäsových príchutí, aby uspokojil túžby Vášho mačacieho miláčika po rozmanitosti. A to nie je všetko! Tieto lahodné krmivá sú zdrojom esenciálnych Omega-6 mastných kyselín a majú správnu kombináciu vyvážených minerálnych látok a vitamínov. Sú plné zdravých dobrôt, aby uspokojili 100% denných potrieb Vašej mačky pri podávaní podľa kŕmneho návodu na obale.ZLOŽENIE:S lososom: mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb (losos 4%), minerálne látky, cukry.S platesou: mäso a vedľajšie výrobky živočíšneho pôvodu, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, ryby a vedľajšie výrobky z rýb (platesa 4%), minerálne látky, cukry.

Dodatočné parametre

Kategória: Kapsičky pre mačky
Hmotnosť: 0.425 kg
Druh mäsa: rybie
Kvalita: superprémiové
Položka bola vypredaná…