Orijen Dog Original 11,4kg

Kód: 333912
Doprava zdarma
Značka: Orijen
€101,29 –20 %
6021 orijen dog original 11 4kg
€101,29 –20 % €81
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
ORIJEN ADULT - sa vyznačuje bezkonkurenčným obsahom voľne chovaných kurčiat, moriek, celých vajec od nosníc a voľne lovených rýb - všetky tieto suroviny získavame z nášho regiónu a sú dodávané do našich kuchýň čerstvé.

Detailné informácie

Podrobný popis

Orijen Adult je prvé biologicky vhodné krmivo pre dospelých psov všetkých plemien psov, jediné krmivo, ktoré neobsahuje žiadne obilniny a ani ďalšie pre psy nevhodné prísady. PSI VŠETKÝCH PLEMIEN A VEĽKOSTÍ SÚ OD PRÍRODY mäsožravci, čo ZNAMENÁ, žE im vyhovujú strava bohatá na rôzne druhy čerstvého mÄSA, mENŠIE MNOŽSTVO OVOCIE, ZELENINU A trávami. Krmivo je vytvorené tak, aby zodpovedalo prirodzenej strave psov. Krmivo ORIJEN ADULT je plné proteínov z živočíšnych surovín (80%), pre ktoré matka Príroda vyvinula všetky psy. Obsahuje veľký podiel kurčiat a moriek z voľných výbehov, celé vajcia a sladkovodné a morské ryby - chované alebo ulovenej v našom regióne ľuďmi, ktorých poznáme a dôverujeme im. Suroviny sú dodávané ČERSTVÉ každý deň, nikdy mrazené, bez konzervačných prostriedkov a sú plné biologicky vhodných proteínov a tukov, ktoré kompletne vyživujú vášho psa. Obmedzené množstvo sacharidov a úplne bez obilnín tak, aby bola napodobenie prirodzená strava. ORIJEN ADULT obsahuje zdraviu prospešné miestne ovocie, zeleninu a byliny - lístky mäty piepornej, kvety nechtíka lekárskeho a sladký fenikel - suroviny, ktoré sú prirodzene bohaté na fytoživin, vitamín B a minerály. Vyrobené exkluzívne v našej už mnohokrát ocenenej továrni tu v Alberte, v Kanade. Krmivo ORIJEN ADULT udržuje vášho psa zdravého, šťastného a silného. Prečítajte si naše zloženie a celkom iste nám dáte za pravdu. ZLOŽENIE Čerstvé vykostené kura (22%), dehydrované kura (15%), čerstvá kuracia pečeň (4%), čerstvý celý sleď (4%), čerstvá vykostená morka (4%), dehydrovaná morka (4%), čerstvá morčacie pečeň (3%), čerstvé celé vajcia (3%), čerstvý vykostený zubáč (3%), celý čerstvý losos (3%), čerstvé kuracie srdce (3%), kuracie chrupavka (3%), dehydrovaný sleď (3%), dehydrovaný losos (3%), olej z kuracích pečene (3%), červená šošovica, zelený hrach, zelená šošovka, lucerna sušená na slnku, sladké zemiaky odroda Yams, hrachová vláknina, cícer, tekvica, tekvica maslová, listy špenátu, mrkva, jablká Red Delicious, hrušky Bartlett, brusnice, čučoriedky, kelp (morská riasa), koreň sladkého drievka, koreň angeliky lekárskej , senovka grécka, kvety nechtíka lekárskeho, sladký fenikel, lístky mäty piepornej, harmanček lekársky, púpava lekárska, saturejka záhradná, rozmarín lekársky, mikroorganizmy druhu Enterococcus faecium. ZARUČENÁ ANALÝZA Hrubý proteín ................................................. .......... 38% Obsah tuku ............................. .................................. 18% Hrubý popol ..... .................................................. ........ 8% vláknina ............................... ........................... 5% Vápnik ............. .................................................. ....... 1,3% Fosfor ............................... .......................................... 1%

Omega-6 / Omega-3 (min.) .......................... 3% / 1,1% < p> DHA / EPA (min.) ........................................ 0 , 6% / 0,3% Glukosamín / Chondroitín ............. 1400/1200 mg / kg OBSAH KALÓRIÍ: Vstrebateľná energia je 3980 kcal / kg (478 kcal v 250ml odmerke), 38% energie pochádza z proteínov, 21% z ovocia a zeleniny a 41% z tukov.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre psy
Hmotnosť: 11.85 kg
Veľkosť psa: malý, stredný
Vek psa: dospelý
Druh mäsa: kuracie
Kvalita: superprémiové
Určenie: bežná aktivita
Položka bola vypredaná…