Vážení zákazníci, vzhľadom na prebiehajúcu inventúru skladu budeme posledné objednávky expedovať naposledy 25.1. Štandardná expedícia objednávok bude znovu obnovená od 30.1. Ďakujeme za pochopenie. Veše ČoToŽere

Orijen Freeze Dog snack Alberta Lamb 42,5 g

Kód: 333953
Značka: Orijen
€3,99 –5 %
6141 orijen freeze dog snack alberta lamb 42 5g
€3,99 –5 % €3,79
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
ORIJEN FREEZE DRIED žuvačky | ALBERTSKÉ JAHŇACIE. Plné krehké a lahodnej chuti, naša jahňacie mäso je chované voľne na našich miestnych rančoch a pastvinách a je dodávané do našich kuchýň ČERSTVÉ každý deň.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyrábame žuvačky ORIJEN ALBERTSKÉ JAHŇACIE zo 100% jahňacieho, ktoré je dodávané ČERSTVÉ a BEZ KONZERVANTOV od miestnych rančerov, šetrne sušené mrazom v našich vlastných kuchyniach. Tak je prírodné bohatstvo a chuť plne zachovaná vo výžive Vášho psa - Váš pes Vás za to bude milovať - ​​to zaručujeme! Plné krehké a lahodnej chuti, naša jahňacie mäso je chované voľne na našich miestnych rančoch a pastvinách a je dodávané do našich kuchýň ČERSTVÉ každý deň. ZLOŽENIE Vykostené jahňacie mäso 45%, jahňacie pečeň 45%, jahňacie držky 10% ANALYTICKÉ ZLOŽKY Hrubý proteín ...................... 35% Obsah tuku ... ....................... 45% Hrubý popol ................ ....... 6.5% vláknina ..................... 1% NÁVOD NA POUŽITIE & DÁVKOVANIE Odmeňte svojho milovaného psa žuvačky Orijen freeze dry kedykoľvek. Rozlámejte je na menšie kúsky a použite je ako odmenu pri výcviku. Poskytnete vždy čerstvú pitnú vodu. ORIJEN FREEZE DRIED žuvačky sú doplnkom stravy pre psov. ENERGIE ORIJEN žuvačky obsahujú menej ako 7 kalórií na 1 maškrtu.

Dodatočné parametre

Kategória: Suché maškrty pre psy
Hmotnosť: 0.043 kg
Položka bola vypredaná…