Orijen Freeze Dog snack Regional Red 92g

Kód: 333948
Značka: Orijen
€9,99 –5 %
6162 orijen freeze dog snack regional red 92g
€9,99 –5 % €9,49
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
ORIJEN FREEZE DRIED žuvačky | REGIONAL RED. Plné lahodnej chuti, naše červená mäsa sú zo zvierat chovaných na farmách pod albertskou modrou oblohou ľuďmi, ktorých poznáme a dôverujeme im.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyrábame žuvačky REGIONAL RED zo 100% mäsa, zahŕňajúc na ranči chované diviaky, albertské jahňacie a hovädzie plemena Angus - všetko dodávané ČERSTVÉ od miestnych rančerov, šetrne sušené mrazom v našich vlastných kuchyniach. Tak je prírodné bohatstvo a chuť plne zachovaná vo výžive Vášho psa - Váš pes Vás za to bude milovať - ​​to zaručujeme! Plné lahodnej chuti, naše červená mäsa sú zo zvierat chovaných na farmách pod albertskou modrou oblohou ľuďmi, ktoré poznáme a dôverujeme im. Všetko je do našich kuchýň dodávané čerstvé a plné lahodnej chuti. ZLOŽENIE Čerstvá pečeň diviaka 17%, čerstvá jahňacie pečeň 17%, čerstvá hovädzia pečeň plemena Angus < p> 17%, čerstvé vykostené mäso diviaka 17%, čerstvé vykostené jahňacie mäso 16%, čerstvé vykostené hovädzie mäso plemena Angus 16% ANALYTICKÉ ZLOŽKY

Hrubý proteín ...................... 40% Obsah tuku .............. ............ 40% Hrubý popol ....................... 5.5% vláknina ..................... 1% NÁVOD NA POUŽITIE & DÁVKOVANIE Odmeňte svojho milovaného psa žuvačky Orijen freeze dry kedykoľvek. Rozlámejte je na menšie kúsky a použite ich ako odmenu pri výcviku. Poskytnete vždy čerstvú pitnú vodu. ORIJEN FREEZE DRIED žuvačky sú doplnkom stravy pre psov. ENERGIE ORIJEN žuvačky obsahujú menej ako 7 kalórií na 1 maškrtu.

Dodatočné parametre

Kategória: Suché maškrty pre psy
Hmotnosť: 0.098 kg
Položka bola vypredaná…