Vážení zákazníci, vzhľadom na prebiehajúcu inventúru skladu budeme posledné objednávky expedovať naposledy 25.1. Štandardná expedícia objednávok bude znovu obnovená od 30.1. Ďakujeme za pochopenie. Veše ČoToŽere

Orijen Freeze Dog snack Tundra 92 g

Kód: 333950
Značka: Orijen
€12,49 –5 %
6168 orijen freeze dog snack tundra 92g
€12,49 –5 % €11,87
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
ORIJEN FREEZE DRIED žuvačky | TUNDRA. Tento jedinečný a chutný pamlsok sa vyznačuje obsahom losa, diviny, prepelíc a pstruha dúhového - všetko je chované alebo loví vo vnútri nášho regiónu ľuďmi ktoré poznáme.

Detailné informácie

Podrobný popis

Vyrábame žuvačky ORIJEN TUNDRA zo 100% na ranči chované diviny, prepelice a pstruha dúhového - všetko dodávané ČERSTVÉ a BEZ KONZERVANTOV od miestnych rančerov a rybárov, šetrne sušené mrazom v našich vlastných kuchyniach. Tak je prírodné bohatstvo a chuť plne zachovaná vo výžive Vášho psa - Váš pes Vás za to bude milovať - ​​to zaručujeme! Tento jedinečný a chutný pamlsok sa vyznačuje obsahom losa, diviny, prepelíc a pstruha dúhového - všetko je chované alebo loví vo vnútri nášho regiónu a dodávané čerstvé ľuďmi, ktorých poznáme a dôverujeme im. ZLOŽENIE čerstvá vykostené zverina 40%, čerstvá vykostená losí pečeň 30%, čerstvé vykostené losí mäso 15 %, čerstvé vykostené prepeličie mäso 10%, čerstvé mäso pstruha dúhového 5% ANALYTICKÉ ZLOŽKY Hrubý proteín .......... ............ 45% Obsah tuku .......................... 35 % Hrubý popol ....................... 7.5% vláknina ...... ............... 1% NÁVOD nA POUŽITIE & DÁVKOVANIE Odmeňte svojho milovaného psa žuvačky Orijen freeze dry kedykoľvek. Rozlámejte je na menšie kúsky a použite ich ako odmenu pri výcviku. Poskytnete vždy čerstvú pitnú vodu. ORIJEN FREEZE DRIED žuvačky sú doplnkom stravy pre psov. ENERGIE ORIJEN žuvačky obsahujú menej ako 7 kalórií na 1 maškrtu.

Dodatočné parametre

Kategória: Suché maškrty pre psy
Hmotnosť: 0.098 kg
Položka bola vypredaná…