PRO PLAN DUO DÉLICE MEDIUM & LARGE ADULT kuře 2,5kg

Kód: 319791
€19,99
Skladom

Nový Pro Plan Duo Délice je vytvorený na základe predstáv a požiadaviek spotrebiteľov. Prvé krmivo v špecializovanom sektore, ktoré kombinuje chrumkavé a krehké kúsky s chuťou, ktorým pes neodolá.

Detailné informácie

Podrobný popis

Purina Pro Plan Duo Delice Adult Chicken 2,5 kg

Nový Pro Plan Duo Délice je vytvorený na základe predstáv a požiadaviek spotrebiteľov. Prvé krmivo v špecializovanom sektore, ktoré kombinuje chrumkavé a krehké kúsky s chuťou, ktorým pes neodolá. Kompletné a 100% vyvážené krmivo. Pro Plan Duo Délice poskytuje psom vyváženú výživu a podporuje ich zdravie a pohodu. Starostlivo vybrané suroviny a patentovaný proces výroby zaisťujú vysokú stráviteľnosť krmiva. Psi tak dostávajú výživu, ktorú potrebujú, a výsledkom trávenia je menej odpadových látok. Vycibrená chuť - hlavnou zložkou krmiva je hovädzie mäso, kuracie mäso alebo losos. Tejto jedinečnej kombinácii chrumkavých granúl a krehkých kúskov psi rozhodne neodolajú. Zdravé zuby - jedinečná kombinácia chrumkavých granúl a krehkých kúskov podporuje u psov žuvanie. Mechanické pôsobenie granúl funguje ako zubná kefka a potláča tvorbu zubného kameňa.

Zloženie: kuracie mäso (17%), pšenica, kukurica, dehydrované hydinové bielkoviny, živočíšny tuk, pšeničný lepok, sušená repná dužina, kukuričná krupica, ryža (4%), minerálne látky, vnútornosti, propylénglykol, sušené vajcia, rybí tuk, sladová múkaAnalýza: Proteín 25,0%, Oleje a tuky 16,0%, Popol 8,0%, Vláknina 2,0%, Omega 3 mastné kyseliny 0,3%, Mastné kyseliny Omega 6 1.6%, Vitamín A 28 200 IU / kg, Vitamín D3 920 IU / kg, Vitamín E 610 IU / kg, Vitamín C 220 mg / kg

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre psy
Hmotnosť: 2.57 kg
Veľkosť psa: stredný, veľký
Vek psa: dospelý
Druh mäsa: kuracie
Kvalita: superprémiové
Určenie: bežná aktivita