Spustili sme nový web

Aj keď sa to nezasväteným možno nezdá, prípravou nového webu sme strávili niekoľko týždňov. Aj keď web vyzerá v zásade rovnako, zmenili sme predovšetkým „ vnútro“. Dôvodom bolo, aby sme vám, našim zákazníkom, ponúkli čo najlepšie služby.
Nový web je tak rýchlejší, prehľadnejší, modernejší a umožní nám ponúknuť vám ešte viac produktov ( a samozrejme za ešte lepšie ceny). Aké sú teda hlavné novinky?

Nové zákaznícke účty a história objednávok

Začneme bohužiaľ trochu nepríjemnou správou. Vzhľadom k tomu, že sme prešli na úplne nový program, neboli sme bohužiaľ schopní preniesť ani pôvodné zákaznícke účty, ani históriu objednávok z pôvodného riešenia. Pokiaľ teda chcete mať na našom webe registráciu, musíte ju vykonať znovu. Za to sa ospravedlňujeme. Odmenou vám ale bude lepšie zákaznícke rozhranie, prehľadnejšia história objednávok, zrýchlenie opakovaných nákupov a do budúcna i ďalšie novinky, ktoré pre vás pripravujeme.

Registrovaným užívateľom navyše budeme pravidelne posielať upozornenia na zaujímavé akcie, zľavové kupóny a vôbec ponuky, ktoré často nebudú viditeľné pre iných zákazníkov, ale iba pre registrovaných. A to sa oplatí, nie?

Rozšírili sme možnosti platby

Konečne sme vypočuli vaše priania a vrátili sme možnosť rýchlej platby kartou. Všetky objednávky tak môžete obratom zaplatiť a nemusíte tak riešiť hotovosť pre dopravcu. Platobná brána je maximálne bezpečná, jednoduchá, rýchla a vybrali sme ju aj preto, že ju využíva rada renomovaných firiem. Zaplatiť kartou sa tak u nás určite báť nemusíte.

Skladová zásoba

Nový web znamená aj veľa technických zlepšení. Pre vás, ako pre zákazníkov, bude asi zaujímavá aktualizácia skladu, ktorú teraz vykonávame každú hodinu. Na webe tak budeme mať aktuálnejšie informácie o tom, ktoré produkty u nás nájdete a v akom množstve.

A čo ďalej?

Spustenie novej webovej stránky pre nás nie je len radosť, ale znamená tiež veľa starostí. Najprv chceme odladiť čo najviac chýb, ktoré sa môžu objaviť a potom vám ponúknuť ďalšie funkcie, ktoré vás potešia. Čo napríklad taký vernostný program? Aj ten pre vás pripravujeme.