+421 233 456 818
Royal Canin Instictive 85g
-41%
Royal Canin Instictive 85g
Royal Canin Instictive 85g

Kastrované mačky majú iné potreby ako mačky nevykastrované. Z dôvodu fyzických zmien v ich tele po kastrácii majú nižšie energetické nároky a sú menej aktívne.

Preto je zloženie krmiva ROYAL CANIN® Sterilised in Gravy vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby kastrovaných mačiek.

Obmedzeným množstvom energie a zníženým obsahom tukov krmivo ROYAL CANIN® Sterilised in Gravy znižuje pravdepodobnosť, že vaša mačka priberie. Najlepšie funguje, ak je podávané v správnom množstve.

Krmivo ROYAL CANIN® Sterilised in Gravy je obohatené o L-karnitín, ktorý premieňa mastné kyseliny na energiu a má blahodarný vplyv na metabolizmus vašej mačky. Zvýšený obsah bielkovín udržuje svalovú hmotu.

Je vždy ľahšie, keď mačke jej špeciálne krmivo chutí. Preto je krmivo ROYAL CANIN® Sterilised in Gravy vytvorené s pomocou živín, ktoré dospelé mačky prirodzene preferujú. Tým je zaistené, že prijmú všetky živiny, ktoré sú nutné pre ich celkové zdravie.

Krmivo ROYAL CANIN® Sterilised in Gravy tiež obsahuje vyrovnaný obsah minerálov, ktorý podporuje zdravie močových ciest vašej mačky.

Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac mačiek, krmivo ROYAL CANIN® Sterilised je dostupné aj vo vlhkej forme ako chutná paštéta a ako suché krmivo s chutnými a chrumkavými granulami. Ak premýšľate nad kombinovaným kŕmením, jednoducho sa riaďte našimi pokynmi, aby vaša mačka dostávala to správne množstvo suchého aj vlhkého krmiva.

Výrobca
kód:
307196
EAN
9003579308936

Vypredané

Odporúčaná cena S daňou: 1,69 €

0,99 €
Strážny pes
lidé také koupili
vaše recenzie
 • -39%
  Wellness CORE Chunky Centers Flavoured with Lamb, Turkey & Kale 170g

  2,37 €

 • -27%
  Purina Pro Plan Adult Medium Sensitive Skin 14kg

  41,96 €

 • -35%
  Terarijní mech L

  7,70 €

 • -14%
  N&D Low Grain Adult Lamb & Blueberry 12kg

  47,10 €