+421 233 456 818
Royal Canin Instinctive Kitten 85g
-37%
Royal Canin Instinctive Kitten 85g
Royal Canin Instinctive Kitten 85g

Najlepší štart do života dáte svojmu mačiatku kvalitnou výživou. Nevyhnutné živiny podporia jeho správny vývoj a rast počas dôležitých období aj neskôr v živote. Odstaviť mačiatka od materského mlieka môže byť ťažké. Preto je zloženie kapsičky pre mačiatka v šťave ROYAL CANIN® Kitten Instinctive in Gravy vytvorené tak, aby zodpovedalo optimálnemu nutričnému profilu, ktorý mačiatka prirodzene preferujú. Ak budete svojmu mačiatku podávať krmivo, ktoré má chuť, vôňu i správnu textúru, celý život bude prirodzene prijímať zdravú stravu, ktorú mu budete poskytovať.

V druhej fáze rastu (4 – 12 mesiacov) ďalej silnie kostra vášho mačiatka. Energetické požiadavky má stále veľmi vysoké, aj keď v porovnaní s prvou fázou rastu už klesli. Krmivo poskytuje všetky nevyhnutné živiny, ktoré uspokojujú vysoké energetické požiadavky a podporujú celkové zdravie vášho mačiatka.

Taktiež je dôležité vedieť, že v druhej fáze vývoja ešte nie je imunitný systém vášho mačiatka úplne vyvinutý. Kapsička pre mačiatka v šťave ROYAL CANIN® Kitten Instinctive in Gravy pomáha posilňovať prirodzenú obranyschopnosť mačiatka komplexom antioxidantov, ako sú napríklad vitamín E, vitamín C, taurín a luteín.

Štruktúra krmiva ROYAL CANIN® Kitten Instinctive in Gravy je vytvorená tak, aby sa ľahko mačiatkam hrýzlo, ale taktiež je vhodné pre mačku. Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac mačiek, krmivo ROYAL CANIN® Kitten Instinctive je dostupné aj vo vlhkej forme ako kúsky v šťavnatom želé alebo ako chutná paštéta.

Výrobca
kód:
307198
EAN
9003579308943

Vypredané

Odporúčaná cena S daňou: 1,69 €

1,06 €
Strážny pes
lidé také koupili
vaše recenzie
 • -49%
  Animonda kapsička Rafiné Soupé Adult hovädzie + hus + jablko 100g

  0,75 €

 • -23%
  Kapsička RC-FBN BRITISH Shorthair 12x85g (bal.)

  12,30 €

 • -27%
  Royal Canin Mini Adult 800g

  4,68 €

 • -36%
  Karlie bezpečnostný popruh do auta XL

  13,33 €