Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá.

Bird Banquet minerální blok s ovocem S

Kód: 323562
Značka: Zoomed
€2,29
Skladom
Zoo Med ovocná receptura Bird Banquet je navržená, aby dodala nezbytný stravitelný vápník do stravy vašeho ptáka, a zároveň pomáhá udržovat jeho zobák a zabraňuje tak jeho přerůstání.

Detailné informácie

Podrobný popis

Zoo Med ovocná receptura Bird Banquet je navržená, aby dodala nezbytný stravitelný vápník do stravy vašeho ptáka, a zároveň pomáhá udržovat jeho zobák a zabraňuje tak jeho přerůstání. Tato receptura obsahuje směs výživného ovoce (mango, banán, papája a ananas) v pevném vápníkovém bloku. Vynikající minerální doplněk stravy. Skvělý zdroj vápníku pro optimální zdravý vašeho ptáka. Podporuje ozobávaní, aby se pták dostal k obsahu bloku. Přidané ovoce: Mango, banán, papája a ananas.

Dodatočné parametre

Kategória: Vitamíny, minerály pre vtáky
Hmotnosť: 0.1 kg