CAT CHOW Special care Hairball 15kg

Kód: 330532
€61,99
Skladom
Kompletné krmivo pre mačky, ktoré vďaka prírodným surovinám a kvalitným zložkám zaručuje uľahčené vykašliavanie chlpov a celkovú ochranu zdravia Vašej mačky.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompletné krmivo pre dospelé mačky. S vysokým obsahom kurčaťa.

Kompletné krmivo pre dospelé mačky žijúce v domácnosti.

Krmivá PURINA CAT CHOW sú starostlivo pripravované z vysoko kvalitných zdrojov bielkovín a prírodných zložiek - ako je hrášok, mrkva, celozrnné obilniny, čakanka a kvasnice.

 

CAT CHOW s vysokým podielom kurčaťa obsahuje viac ako 50% živočíšnych bielkovín z celkového obsahu bielkovín, aby uspokojilo prirodzené potreby vašej mačky. Špeciálna receptúra so zdrojmi vlákniny, u ktorých je dokázané, že odvádzajú dvakrát toľko chlpov zo žalúdka. Krmivo je vhodné najmä pre mačky žijúce v byte.

 

Na základe dlhoročných skúseností od roku 1926 v oblasti výživy mačiek, je CAT CHOW 100% kompletné a vyvážené krmivo, ktoré obsahuje všetko, čo vaša mačka potrebuje pre zdravý a pohodový život.

Kŕmny návod: Odporúčané denné kŕmne dávky (g/deň): Hmotnosť mačky 2-4 kg: 30-55 g, Hmotnosť mačky 4-6 kg: 55-85 g. Na krmivo PURINA® CAT CHOW® prejdite postupne počas 7 dní. Uvedená kŕmna dávka je určená pre stredne aktívne mačky pri bežnej teplote okolitého prostredia. Individuálne potreby sa môžu líšiť a kŕmnu dávku je preto nutné prispôsobiť tak, aby si vaša mačka udržala optimálnu telesnú hmotnosť. Čistá čerstvá pitná voda by mala byť vždy k dispozícii.

Zloženie: obilniny* (celozrnné 42 %), mäso a výrobky živočíšneho pôvodu (25 %, z toho kura 14 %), vedľajšie výrobky rastlinného pôvodu, bielkovinové extrakty rastlinného pôvodu, oleje a tuky, zeleniny* (2 % sušeného čakankového koreňa; 0 ,07 % sušenej mrkvy, zodpovedá 0,4 % mrkvy, 0,07 % sušeného hrášku, zodpovedá 0,4 % hrášku), minerálne látky, kvasnice* (0,3 %). *Prírodné suroviny.

Analytické zložky: dusíkaté látky: 32 %, obsah tuku: 11 %, obsah anorganických látok: 7,5 %, vláknina: 5,5 %.

Doplnkové látky: Nutričné doplnkové látky: m.j./kg: vit A: 14 000; vit D3: 1150; vit E: 100; mg/kg: síran železnatý monohydrát: (Fe: 53); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 1,7); síran meďnatý pentahydrát: (Cu: 10); síran manganatý monohydrát: (Mn: 5,7); síran zinočnatý monohydrát: (Zn: 74); seleničitan sodný: (So: 0,12); taurín: 980. Antioxidanty.

Obal krmiva neslúži na hranie. Uchovávajte ho mimo dosahu detí a zvierat, zabránite tak prípadnému uduseniu.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 16.05 kg
Druh mäsa: kuracie
Kvalita: prémiové
Určenie: bežná aktivita
Vek mačky: dospelá