Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá.

Pro Plan Cat Light Adult morka 10kg

Kód: 330526
Doprava zdarma
€76,99
Skladom
Krmivo určené menej aktívnym mačkám, ktoré obsahuje suroviny pre podporu mačiek s nadváhou.

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis: Keď vaša mačka priberá, zvyšuje sa záťaž jej kĺbov. Pomocou správnej výživy jej ale môžete pomôcť vrátiť sa do ideálnej kondície.

Granule pre mačky PURINA® PRE PLAN® LIGHT obsahujú morčacie kúsky. Krmivo je špeciálne vyvinuté pre mačky s nadváhou alebo menej aktívnych miláčikov. Vďaka vysokému obsahu bielkovín ao 30% nižšiemu obsahu tuku* pomáhajú granule mačke schudnúť a zároveň si zachovať svalovú hmotu. Krmivo PURINA® PRE PLAN® LIGHT tiež obsahuje arginín, antioxidanty a omega-3 mastné kyseliny, ktoré prispievajú k správnej funkcii obličiek. Obohatené je o vitamín A, kyselinu linolovú a zinok, a podporuje tak zdravú kožu a lesklú srsť.

Vyskúšajte krmivá z radu LIGHT a podporte zdravý a spokojný život vašej mačky.

Akonáhle bude vašej mačke sedem rokov, prejdite na rad krmív Senior. Nutrične vyvážené produkty PURINA® PRE PLAN® pomáhajú udržiavať vašu mačku v špičkovej kondícii v každej fáze jej života.

*v porovnaní s ostatnými produktmi PURINA® PRE PLAN® Adult 1+

Benefity:

- Napomáha zdravému chudnutiu

- Zloženie s vysokým obsahom bielkovín ao 30 % nižším obsahom tuku* pomáha udržovať svalovú hmotu a podporuje úbytok tuku (*v porovnaní s ostatnými produktmi PURINA® PRE PLAN® Adult 1+).

- Obsahuje výživu potrebnú pre zdravé kosti a kĺby.

- Arginín, antioxidanty a omega-3 mastné kyseliny posilňujú správnu funkciu obličiek.

- Vyvinuté pre dospelé mačky s nadváhou a mačky so sklonom k priberaniu.

- Hlavnou zložkou sú morčacie kúsky.

- Zloženie vychádza z aktuálnych vedeckých poznatkov. Neobsahuje žiadne farbivá ani ochucovadlá.

Zloženie: morka (16%) (vrátane chrbta a hrude), ryža, sušené hydinové bielkoviny, pšenica, sójová múka, múčka z kukuričnej bielkoviny, pšeničný lepok, sušená repná dužina, tuku, kukurica, minerálna vláknina, dochucovacie mäsové výťažky, kvasnice, sušené vajcia.

Doplnkové látky:

Nutričné doplnkové látky:

m.j./kg: vit A: 30 000; vit D3: 950; vit E: 670;

mg/kg: vit C: 140; síran železnatý monohydrát: (Fe: 120); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 1,8); síran meďnatý pentahydrát: (Cu: 12); síran manganatý monohydrát: (Mn: 44); síran zinočnatý monohydrát: (Zn: 110); seleničitan sodný: (So: 0,13).

Antioxidanty.

Analytické zložky: dusíkaté látky: 38,0 %, obsah tuku: 10,0 %, obsah anorganických látok: 7,5 %, vláknina: 3,5 %, arginín: 2,3 %, omega-3 mastné kyseliny: 0 ,4 %, kyselina linolová: 1,7 %.

Kŕmny návod: viď tabuľka odporúčaných denných kŕmnych dávok. Kŕmne dávky na udržanie ideálnej telesnej kondície sa môžu líšiť v závislosti na veku, úrovni aktivity a klimatických podmienkach. Kontrolujte telesnú hmotnosť vašej mačky a kŕmnu dávku prispôsobte jej aktuálnej telesnej hmotnosti. Znižovanie hmotnosti u mačky je potrebné vykonávať postupne. Hmotnosť a telesnú kondíciu vašej mačky opäť skontrolujte po niekoľkých týždňoch. Program redukcie hmotnosti obéznych mačiek vykonávajte pod dohľadom veterinárneho lekára. Čistá čerstvá pitná voda by mala byť vždy k dispozícii. Odporúčame pravidelné návštevy vášho veterinárneho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 10.7 kg
Druh mäsa: morčacie
Kvalita: superprémiové
Určenie: nadváha
Vek mačky: dospelá