Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá.

Pro Plan Cat Delicate Digestion Sterilised kura 3kg

Kód: 343767
€37,99 –26 % €28
Skladom

Pro Plan Cat Delicate Digestion Sterilised kura je krmivo, které chrání a vyživuje organismus kastrovaných koček, přináší skvělou chuť, méně tuků a energie. Po kastraci kočky strácí elán, vitalitu, mají sklony k tloustnutí.

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis: Vedeli ste, že po kastrácii je nutné zmeniť stravovacie návyky mačky? Kastrované mačky môžu mať menšiu energetickú spotrebu a zároveň intenzívnejší pocit hladu, a tak ľahko priberú na váhe. Zmenou jedálnička tomu môžete predísť.

Granule pre mačky z radu PURINA® PRE PLAN® Sterilised DELICATE DIGESTION obsahujú kúsky kurčaťa a ďalšie vysoko stráviteľné zdroje bielkovín (bez pšenice), ktoré vášmu miláčikovi uľahčia zažívanie. Vysoko chutná receptúra poteší aj tie najvyberavejšie jedáky. PURINA® PRE PLAN® DELICATE DIGESTION navyše pomáha udržovať zdravé močové cesty aj optimálnu hmotnosť kastrovaných mačiek.

Vyskúšajte krmivá z radu STERILISED a podporte zdravý a spokojný život vašej mačky. Pokiaľ jej chcete dopriať zmenu, zvoľte granule PURINA® PRE PLAN® pre kastrované mačky alebo naše kapsičky a paštéty pre mačky.

Akonáhle bude vašej mačke sedem rokov, prejdite na rad krmív Senior. Nutrične vyvážené produkty PURINA® PRE PLAN® pomáhajú udržiavať vašu mačku v špičkovej kondícii v každej fáze jej života.

Benefity:

- Podporuje zdravé trávenie mačiek

- Obsahuje vysoko kvalitné, ľahko stráviteľné zdroje bielkovín (bez pšenice).

- Skvele chutí, uspokojí aj tie najvyberavejšie mačky.

- Špeciálne vyvinuté pre kastrované mačky, ktorým pomáha udržať zdravé močové cesty aj ideálnu hmotnosť.

- Zloženie pre dospelé kastrované mačky s citlivým trávením alebo vyberavých miláčikov.

- Hlavnou zložkou sú kuracie kúsky.

- Zloženie vychádza z aktuálnych vedeckých poznatkov. Neobsahuje žiadne farbivá ani ochucovadlá.

Zloženie: Zloženie: kura* (20 %) (vrátane chrbta a hrude), ryža*, múčka z kukuričnej bielkoviny*, sušené morčacie bielkoviny*, sójová bielkovina prášok*, hrachová bielkovina*, kukurica*, kukurica živočíšne tuky, sušený čakankový koreň, minerálne látky, rybí tuk, sušené vajcia*, dochucovacie mäsové výťažky, kvasnice*.

*Zdroje bielkovín.

Doplnkové látky: Nutričné doplnkové látky: m.j./kg: vit A: 34 000; vit D3: 950; vit E: 670; mg/kg: vit C: 140; síran železnatý monohydrát: (Fe: 150); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 2,3); síran meďnatý pentahydrát: (Cu: 16); síran manganatý monohydrát: (Mn: 56); síran zinočnatý monohydrát: (Zn: 140); seleničitan sodný: (So: 0,16). Antioxidanty.

Analytické zložky: dusíkaté látky: 40,0 %, obsah tuku: 12,0 %, obsah anorganických látok: 7,5 %, vláknina: 3,5 %.

Kŕmny návod: viď tabuľka odporúčaných denných kŕmnych dávok. Kŕmne dávky na udržanie ideálnej telesnej kondície sa môžu líšiť v závislosti na veku, úrovni aktivity a klimatických podmienkach. Kontrolujte telesnú hmotnosť vašej mačky a kŕmnu dávku prispôsobte jej aktuálnej telesnej hmotnosti. Čistá čerstvá pitná voda by mala byť vždy k dispozícii. Odporúčame pravidelné návštevy vášho veterinárneho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 3.075 kg
Druh mäsa: kuracie
Kvalita: superprémiové
Určenie: kastrácia
Vek mačky: dospelá