Pro Plan Cat Renal Plus Sterilised losos 400g

Kód: 343749
€7,49
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Pro Plan Cat Renal Plus Sterilised losos 400g

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis: Vedeli ste, že po kastrácii je nutné zmeniť mačke stravovacie návyky? Kastrované mačky môžu mať menšiu energetickú spotrebu a zároveň intenzívnejší pocit hladu, a ľahko tak priberú na váhe. Zmenou jedálnička tomu môžete predísť.

Krmivo PURINA® PRE PLAN® Sterilised RENAL PLUS* vyvinuté odborníkmi už za šesť týždňov dokáže ovplyvniť oxidačné parametre, a tým podporuje zdravú funkciu obličiek.** Obsahuje vysoko kvalitné kúsky lososa, vitamín E, C a beta-karotény a omega-3 mastné kyseliny s dlhým reťazcom a arginín, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu obličiek. Krmivo PURINA® PRE PLAN® Sterilised RENAL PLUS pomáha kastrovaným mačkám udržať ideálnu hmotnosť, predchádza problémom s močovými cestami a chráni zuby pred tvorbou povlaku a zubného kameňa.

Vyskúšajte krmivá z radu STERILISED a podporte zdravý a spokojný život vašej mačky. Pokiaľ jej chcete dopriať zmenu, nechajte ju ochutnať krmivo PURINA® PRE PLAN® RENAL PLUS s morčacími alebo králičím kúskami alebo granule PURINA® PRE PLAN® pre kastrované mačky so špeciálnymi receptúrami (RENAL PLUS, VITAL FUNCTIONS, DELICATE DIGESTION). Nezabudnite ani na naše vrecká a paštéty pre mačky.

Akonáhle bude vašej mačke sedem rokov, prejdite na rad krmív Senior Sterilised. Rad nutrične vyvážených výrobkov PURINA® PRE PLAN® udržuje vašu mačku v špičkovej kondícii po celý život.

*Krmivo je určené pre zdravé mačky. Ak vaša mačka potrebuje špeciálnu starostlivosť o obličky, poraďte sa so svojím veterinárnym lekárom.

**Interný výskum spoločnosti Purina, 2006. Vplyv zmesi živín na správnu funkciu obličiek, výskum vykonaný u 40 mačiek po dobu 3 mesiacov.

Benefity:

- Podporuje zdravú funkciu obličiek* (*tento produkt je určený pre zdravé mačky. Ak vaša mačka potrebuje špeciálnu starostlivosť o obličky, poraďte sa so svojím veterinárnym lekárom)

- Vedecky vyvinuté krmivo, ktoré už za šesť týždňov dokáže ovplyvniť oxidačné parametre, a tým podporuje zdravú funkciu obličiek** (**Interný výskum Purina, 2006, Vplyv zmesi živín na zdravotné parametre obličiek, vzorka 40 mačiek, trvanie 3 mesiace).

- Krmivo bolo špeciálne vyvinuté pre kastrované mačky. Pomáha im udržovať zdravé močové cesty a ideálnu telesnú hmotnosť.

- Chráni zuby pred tvorbou zubného povlaku a kameňa.

- Hlavnou zložkou je losos.

- Zloženie vychádza z aktuálnych vedeckých poznatkov. Neobsahuje žiadne farbivá ani ochucovadlá

Zloženie: losos (20 %) (vrátane hlavy, skeletu, mäsa), sušené hydinové bielkoviny, ryža, múčka z kukuričnej bielkoviny, pšeničný lepok, kukurica, pšeničné mlynské kúsky, sušená rastlinná vláknina, sušená vej mäsové výťažky, kvasnice, rybí tuk.

Doplnkové látky:

Nutričné doplnkové látky:

m.j./kg: vit A: 32 000; vit D3: 1 000; vit E: 670;

mg/kg: vit C: 140; síran železnatý monohydrát: (Fe: 120); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 1,9); síran meďnatý pentahydrát: (Cu: 13); síran manganatý monohydrát: (Mn: 45); síran zinočnatý monohydrát: (Zn: 110); seleničitan sodný: (So: 0,13). Antioxidanty.

Analytické zložky: dusíkaté látky: 41,0 %, obsah tuku: 12,0 %, obsah anorganických látok: 7,5 %, hrubá vláknina: 4,0 %.

Odporúčané denné kŕmne dávky (g/deň):

 

Kŕmny návod: viď tabuľka. Kŕmne dávky na udržanie ideálnej telesnej kondície sa môžu líšiť v závislosti na veku, úrovni aktivity a klimatických podmienkach. Kontrolujte telesnú hmotnosť vašej mačky a kŕmnu dávku prispôsobte jej aktuálnej telesnej hmotnosti. Čistá čerstvá pitná voda by mala byť vždy k dispozícii. Odporúčame pravidelné návštevy vášho veterinárneho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 0.415 kg
Druh mäsa: rybie
Kvalita: superprémiové
Určenie: kastrácia
Vek mačky: dospelá
Položka bola vypredaná…