Pro Plan Cat Renal Plus Sterilised králik 3kg

Kód: 316499
€37,99
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Pro Plan Cat Renal Plus Sterilised králik 3kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis: Vedeli ste, že po kastrácii je nutné zmeniť mačke stravovacie návyky? Mačky môžu mať menšiu energetickú spotrebu a zároveň intenzívnejší pocit hladu a ľahko tak priberú na váhe. Zmenou jedálnička tomu môžete predísť.

PURINA® PRE PLAN® RENAL PLUS* je krmivo vyvinuté odborníkmi, ktoré už za šesť týždňov dokáže ovplyvniť oxidačné parametre, a tým podporuje zdravú funkciu obličiek. mastné kyseliny s dlhým reťazcom a arginín, ktoré prispievajú k správnemu fungovaniu obličiek. Krmivo PURINA® PRE PLAN® RENAL PLUS pomáha kastrovaným mačkám udržať ideálnu hmotnosť, predchádza problémom s močovými cestami a chráni zuby pred tvorbou povlaku a zubného kameňa.

Vyskúšajte krmivá z radu STERILISED a podporte zdravý a spokojný život vašej mačky. Pokiaľ jej chcete dopriať zmenu, zvoľte krmivo PURINA® PRE PLAN® RENAL PLUS s kúskami lososa alebo morky alebo granule PURINA® PRE PLAN® pre kastrované mačky, ktoré obsahujú najrôznejšie podporné prísady (VITAL FUNCTIONS, DELICATE DIGESTION, SAVOURY DUO). Nezabudnite ani na naše vrecká a paštéty pre mačky.

Akonáhle bude vašej mačke sedem rokov, prejdite na rad krmív Senior Sterilised. Rad nutrične vyvážených výrobkov PURINA® PRE PLAN® udržuje vašu mačku v špičkovej kondícii po celý život.

*Krmivo je určené pre zdravé mačky. Ak vaša mačka potrebuje špeciálnu starostlivosť o obličky, poraďte sa so svojím veterinárnym lekárom.

**Interný výskum spoločnosti Purina, 2006. Vplyv zmesi živín na zdravú funkciu obličiek, výskum vykonaný u 40 mačiek po dobu 3 mesiacov.

Benefity:

- Podporuje zdravú funkciu obličiek* (*tento produkt je určený pre zdravé mačky. Ak vaša mačka potrebuje špeciálnu starostlivosť o obličky, poraďte sa so svojím veterinárnym lekárom)

- Vedecky vyvinuté krmivo, ktoré už za šesť týždňov dokáže ovplyvniť oxidačné parametre, a tým podporuje zdravú funkciu obličiek** (**Interný výskum Purina, 2006, vplyv zmesi živín na zdravotné parametre obličiek, vzorka 40 mačiek, trvanie 3 mesiace).

- Krmivo bolo cielene navrhnuté pre kastrované mačky. Pomáha im udržovať zdravé močové cesty a ideálnu telesnú hmotnosť.

- Chráni zuby pred tvorbou zubného povlaku a kameňa.

- Hlavnou zložkou sú kúsky králika.

- Zloženie vychádza z aktuálnych vedeckých poznatkov. Neobsahuje žiadne farbivá ani ochucovadlá

Zloženie: kura (19 %) (vrátane chrbta a hrude), sušené hydinové bielkoviny, ryža, múčka z kukuričnej bielkoviny, pšeničný lepok, pšenica, pšeničné mlynské kúsky, králik (4 %) (vrátane hrude) sušené vajcia, minerálne látky, rybí tuk, živočíšne tuky, dochucovacie mäsové výťažky, kvasnice.

Doplnkové látky:

Nutričné doplnkové látky: m.j./kg: vit A: 32 000; vit D3: 1 000; vit E: 670; mg/kg: vit C: 140; síran železnatý monohydrát: (Fe: 120); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 1,9); síran meďnatý pentahydrát: (Cu: 13); síran manganatý monohydrát: (Mn: 45); síran zinočnatý monohydrát: (Zn: 110); seleničitan sodný: (So: 0,13). Antioxidanty.

Analytické zložky: dusíkaté látky: 41,0 %, obsah tuku: 12,0 %, obsah anorganických látok: 7,5 %, hrubá vláknina: 4,0 %.

Odporúčané denné kŕmne dávky (g/deň):

Kŕmny návod: viď tabuľka. Kŕmne dávky na udržanie ideálnej telesnej kondície sa môžu líšiť v závislosti na veku, úrovni aktivity a klimatických podmienkach. Kontrolujte telesnú hmotnosť vašej mačky a kŕmnu dávku prispôsobte jej aktuálnej telesnej hmotnosti. Čistá čerstvá pitná voda by mala byť vždy k dispozícii. Odporúčame pravidelné návštevy vášho veterinárneho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre mačky
Hmotnosť: 3.07 kg
Druh mäsa: kuracie
Kvalita: superprémiové
Určenie: kastrácia
Vek mačky: dospelá
Položka bola vypredaná…