Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá.

Pro Plan Dog Sensitive Digestion Puppy Large Athletic jahňacie 12kg

Kód: 346548
Doprava zdarma
€84
Skladom

Kompletné suché krmivo pre šteňatá veľkých plemien atletického typu s citlivým zažívaním. Tiež vhodné pre gravidné, alebo dojčiace suky. Vytvorené na základe vedeckých poznatkov.

_x000D_

PURINA® PRE PLAN® LARGE PUPPY Athletic s OPTIDIGEST® pre citlivé zažívanie je starostlivo vytvorená receptúra, obsahujúci kombináciu živín OPTIDIGEST. Tá bojuje proti nerovnováhe črevnej mikroflóry, ktorá je najčastejšou príčinou citlivého zažívanie. Zloženie vyvinuté našimi veterinármi a odborníkmi na výživu, podporuje každodenné aktívny a vyvážený život vášho psa.

_x000D_

Dostupné vo variante 12 kg balení.

Detailné informácie

Podrobný popis

OPTIDIGESTReceptúra ​​obsahuje špeciálnu kombináciu živín OPTIDIGEST, ktorá podporuje zažívací systém. Krmivo je ľahko stráviteľné a obsahuje prebiotiká, ktoré preukázateľne zvyšujú počet bifidobaktérií a zlepšujú tak rovnováhu baktérií v čreve. Podporuje správnu konzistenciu výkalov. Nutrične vyvážená receptúra ​​obsahuje vysoko kvalitné jahňacie bielkoviny a podporuje aktívny a zdravý životný štýl vášho šteňaťa až do dospelosti.  ZLOŽENIEJahňacie (20%), sušené hydinové bielkoviny, kukurica, ryža, sójová múčka, živočíšny tuk, cukrovarské rezky sušené, chuťové prísady, kukuričný proteín, sušené vajcia, kukuričná krupica, rybí tuk, minerálne látky. DOPLNKOVÉ LÁTKYNutričné ​​doplnkové látky M.j./kg: Vit. A: 28 000; Vit. D3: 910; Vit. E: 550; mg / kg: Vit. C: 140; síran železnatý monohydrát: 78; jodičnan vápenatý bezvodý: 2; síran meďnatý pentahydrát: 12; síran mangánatý monohydrát: 37; síran zinočnatý; monohydrát: 120; seleničitan sodný: 0,11.   Technologické doplnkové látky Bentonit: 6 000 mg / kg Tokoferolovej extrakty z rastlinných olejov: 46 mg / kg

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre psy
Hmotnosť: 12.3 kg
Veľkosť psa: veľký
Vek psa: šteňa
Druh mäsa: jahňacie
Kvalita: superprémiové
Určenie: hypoalergénne