Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá.

Trixie Sada zubnej starostlivosti

Kód: 322106
Akcia
Značka: Trixie
€8,59 –15 %
6903 trixie sada zubni pece
€8,59 –15 % €7,30
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
Táto sada obsahuje 2 kusy kefky nasadzujúcich sa na prst, 1 kus obojstranného kefky na použitie na horšie prístupné miesta pri čistení zubov a kvalitné zubnú pastu s výťažkom z mäty.

Detailné informácie

Podrobný popis

Kompletná sada pre starostlivosť o zuby Vášho psíka. Obsahuje zubnou pastou s mätou pre príjemný dych, jeden zubná kefka na prst čistiaca, 1 ks kefka na prst masážne a 1 ks kefka obojstranný. Pravidelná dentálna hygiena predchádza tvorbe zubného kameňa, zápachu z tlamy a ďalším zubným problémom Vášho psa. Preto bol vytvorený tento set obsahujúci všetko potrebné na udržanie zdravých zubov. Zubných kefky nasadzujúcich sa na prst majú rôznu tvrdosť štetín. Tvrdšie sa používa na čistenie predovšetkým predných zubov a z boku na dobre prístupné miesta. Druhý mäkšie kefka sa používa na masírovanie a prekrvovanie ďasien. Masírovaním dochádza k posilneniu ďasien a udržanie pevného uchytenia zubov. Obojstranná kefka je možné použiť na vnútornú stranu zubov a na horšie prístupné miesta. Upozornenie: Ak Váš pes trpí vážnymi orálnymi problémami, konzultujte použitie pasty s veterinárnym lekárom. Uchovávajte z dosahu detí, skladujte do 25C.

Dodatočné parametre

Kategória: Kozmetika a hygiena pre psy
Hmotnosť: 0.16 kg
Položka bola vypredaná…