Cesar Selection kapsička v želé 4 x 100g

Kód: 343370
Značka: César
€3
Skladom
Cesar výber v želé je multipack kŕmnych kapsičiek určený pre dospelých psov. Obsah multipacku je 2 x Cesar vrecko hovädzie + zelenina 100 g a 2 x Cesar vrecko kuracie + mrkva 100 g.

Detailné informácie

Podrobný popis

lahodný & eacute; receptúry značky CESAR & reg; v om & aacute; čke alebo v žel & eacute; v praktick & yacute; ch kapsičky & aacute; ch: dokonal & yacute; form & aacute; t pre & scaron; tavná & yacute; čerstv & yacute; pokrm. Pod & aacute; v & aacute; sa samostatne alebo ako doplnok k such & eacute; mu krmive a premien & iacute; dobu kŕmený & iacute; v radostn & eacute; okamihy pre neho & hellip; aj pre v & aacute; s. A pretože v & scaron; etky receptúry značky CESAR & reg; sú zdrav & eacute; a 100% nutrične kompletn & iacute ;, môže si ich v & aacute; & scaron; pes dopr & aacute; vať tak často, ako budete chcú & iacute; t.
  • 1. Chutný & eacute; a zdrav & eacute; 100% nutrične kompletn & iacute; krmivo pre psov pre 100% radosť v čase kŕmený & iacute;
  • 2. Kapsičky CESAR & reg; sú ide & aacute; lne & iacute; m form & aacute; tem pre Lahodná & eacute; čerstv & eacute; pokrmy, pod & aacute; van & eacute; buď samostatne, alebo ako doplnok k such & eacute; mu krmive pre psov.
  • 3. Kapsičky s hmotnosťou 100 g s krmivom pre psov, pripravený & yacute; m s l & aacute; skou v lahodnom & eacute; om & aacute; čke alebo žel & eacute;.
  • 4. Kvalitn & iacute; krmivo vyrobený & eacute; z tých najlep & scaron; & iacute; ch surovín.
  • 5. Lahodnú & eacute; ps & iacute; pokrmy vyrobený & eacute; Bez pridania & eacute; ho cukru, vedel & yacute; ch farbív a ochucovadiel

Dodatočné parametre

Kategória: Psie kapsičky
Hmotnosť: 0.4 kg