+421 233 006 859
Royal Canin Maine Coon 31 2kg
-17%
Royal Canin Maine Coon 31 2kg
Royal Canin Maine Coon 31 2kg

Obdobie rastu vášho mainského mývalieho mačiatka je obdobím zmien a nových objavov. Jeho imunitný systém sa ešte len vyvíja, a preto je dôležité, aby jeho strava uspokojovala všetky jeho nutričné požiadavky. Zloženie krmiva ROYAL CANIN® Maine Coon Kitten je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby vášho mačiatka. Podávaním kvalitnej výživy už od počiatočných dní prispievate k dlhodobému zdraviu vášho mačiatka, keď rastie do dospelej mačky.

Rastové obdobie vášho mainského mývalieho mačiatka je výnimočne dlhé. Z toho dôvodu krmivo ROYAL CANIN® Maine Coon Kitten obsahuje upravené množstvo energie a bielkovín, ale aj vitamíny (vrátane vitamínu D) a minerály, ktoré podporujú zdravý vývoj kostí a kĺbov. Tráviaci trakt vášho mačiatka sa už síce vyvíja, ale je stále nezrelý. Vaše mačiatko potrebuje výživu s vysokým obsahom bielkovín, aby jeho trávenie fungovalo správne. Krmivo ROYAL CANIN® Maine Coon Kitten obsahuje vysoko stráviteľné bielkoviny (označované anglickou skratkou L.I.P.) a taktiež probiotiká, ktoré spoločne podporujú črevnú mikroflóru vášho mačiatka. Keď vaše mainské mývalie mačiatko rastie, jeho prirodzená obranyschopnosť sa postupne vyvíja. Patentovaný komplex antioxidantov (napríklad vitamín E) v krmive taktiež podporuje jeho prirodzenú obranyschopnosť.

Granula tohto krmiva je veľkosťou aj tvarom prispôsobená veľkej čeľusti mačiatka a podporuje žuvanie, ktoré zlepšuje ústnu hygienu.

Aby mohlo uspokojiť chute čo najviac mačiek, krmivo ROYAL CANIN® Maine Coon Kitten je dostupné aj vo vlhkej forme ako kúsky vo vynikajúcej šťave. Ak premýšľate nad kombinovaným kŕmením, jednoducho sa riaďte našimi pokynmi, aby vaša mačka dostávala to správne množstvo suchého aj vlhkého krmiva.

Výrobca
kód:
219742
EAN
3182550710640
+ -

Skladom

Odporúčaná cena S daňou: 23,99 €

19,90 €
lidé také koupili
vaše recenzie
 • -31%
  Finnern Miamor Ragout Kitten kuracia kapsička 100g

  0,82 €

 • -34%
  MOSER střihací.strojek typ Rex Mini

  35,98 €

 • -25%
  Fitmin dog Purity GF Senior&Light Lamb - 12 kg

  75,24 €

 • -53%
  Paštéta MIAMOR Senior hovezi + kura 100g

  0,83 €