Vážení zákazníci, vzhľadom na prebiehajúcu inventúru skladu budeme posledné objednávky expedovať naposledy 25.1. Štandardná expedícia objednávok bude znovu obnovená od 30.1. Ďakujeme za pochopenie. Veše ČoToŽere

Royal Canin Mini Exigent 800 g

Kód: 345607
Značka: Royal Canin
€15
Skladom

Počas kŕmenia si váš pes všíma vôňu, množstvo a konzistenciu krmiva. Ak chcete, aby váš pes jedol plnohodnotné jedlo – a nielen pamlsky, ktoré si vypýta, keď odmietne svoje jedlo – potrebujete zdravé a z hľadiska výživy kompletné krmivo, ktorému neodolajú ani tie najprieberčivejšie psy. Krmivo ROYAL CANIN® Exigent Mini je vhodné pre prieberčivé psy s hmotnosťou do 10 kg a ponúka kompletnú výživu, ktorú váš pes pre zdravý život potrebuje. Granuly v tvare vankúšikov majú úžasnú chrumkavú textúru a sú naplnené paštétou z lahodných živín. Ich chrumkavý zovňajšok má chutnú polevu z kvalitných živočíšnych tukov, pričom náplň z paštéty je bohatá a lahodná. Všetky krmivá Royal Canin sú z hľadiska výživy kompletné a obsahujú 100 % kvalitné bielkoviny, tuky, vlákninu, vitamíny a minerály, ktoré váš pes potrebuje pre pohodu počas celého života.

_x000D_ _x000D_

V rámci nutričného programu Exigent sú k dispozícii dva typy produktov: chrumkavé granuly a lahodné paštéty v kapsičke, pričom oba typy sú z hľadiska výživy kompletné a perfektne sa navzájom dopĺňajú. Prečo nevyskúšať paštétu ako chutné doplnenie granúl? Výsledky krmiva ROYAL CANIN® Exigent Mini sú preukázateľným úspechom. Vedecké testovanie v chovateľských staniciach spoločnosti Royal Canin preukázalo, že toto krmivo uprednostnilo až 99 % psov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dehydratované hydinové bielkoviny, živočíšne tuky, ryža, rastlinný bielkovinový izolát*, predvarená pšeničná múka, kukuričná múka, hydrolyzované živočíšne bielkoviny, rastlinná vláknina, sušená repná dužina, minerálne látky, rybí tuk, frukto-oligosacharidy, borákový olej, výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu).

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre psy
Hmotnosť: 1 kg
Veľkosť psa: malý
Vek psa: dospelý
Druh mäsa: kuracie
Kvalita: prémiové
Určenie: bežná aktivita