Royal Canin Mini Exigent 800 g

Kód: 345607
Značka: Royal Canin
€15,99
Skladom

Počas kŕmenia si váš pes všíma vôňu, množstvo a konzistenciu krmiva. Ak chcete, aby váš pes jedol plnohodnotné jedlo – a nielen pamlsky, ktoré si vypýta, keď odmietne svoje jedlo – potrebujete zdravé a z hľadiska výživy kompletné krmivo, ktorému neodolajú ani tie najprieberčivejšie psy. Krmivo ROYAL CANIN® Exigent Mini je vhodné pre prieberčivé psy s hmotnosťou do 10 kg a ponúka kompletnú výživu, ktorú váš pes pre zdravý život potrebuje. Granuly v tvare vankúšikov majú úžasnú chrumkavú textúru a sú naplnené paštétou z lahodných živín. Ich chrumkavý zovňajšok má chutnú polevu z kvalitných živočíšnych tukov, pričom náplň z paštéty je bohatá a lahodná. Všetky krmivá Royal Canin sú z hľadiska výživy kompletné a obsahujú 100 % kvalitné bielkoviny, tuky, vlákninu, vitamíny a minerály, ktoré váš pes potrebuje pre pohodu počas celého života.

_x000D_ _x000D_

V rámci nutričného programu Exigent sú k dispozícii dva typy produktov: chrumkavé granuly a lahodné paštéty v kapsičke, pričom oba typy sú z hľadiska výživy kompletné a perfektne sa navzájom dopĺňajú. Prečo nevyskúšať paštétu ako chutné doplnenie granúl? Výsledky krmiva ROYAL CANIN® Exigent Mini sú preukázateľným úspechom. Vedecké testovanie v chovateľských staniciach spoločnosti Royal Canin preukázalo, že toto krmivo uprednostnilo až 99 % psov.

Detailné informácie

Podrobný popis

Dehydratované hydinové bielkoviny, živočíšne tuky, ryža, rastlinný bielkovinový izolát*, predvarená pšeničná múka, kukuričná múka, hydrolyzované živočíšne bielkoviny, rastlinná vláknina, sušená repná dužina, minerálne látky, rybí tuk, frukto-oligosacharidy, borákový olej, výťažok z nechtíka lekárskeho (zdroj luteínu).

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre psy
Hmotnosť: 1 kg
Veľkosť psa: malý
Vek psa: dospelý
Druh mäsa: kuracie
Kvalita: prémiové
Určenie: bežná aktivita