Vážení zákazníci, vzhľadom na prebiehajúcu inventúru skladu budeme posledné objednávky expedovať naposledy 25.1. Štandardná expedícia objednávok bude znovu obnovená od 30.1. Ďakujeme za pochopenie. Veše ČoToŽere

Royal Canin X-small Adult 1,5kg

Kód: 308972
Značka: Royal Canin
€18,19 –34 %
2568 royal canin x small adult 1 5 kg
€18,19 –34 % €12
Skladom

Keď je teraz váš malý pes dospelý, je dôležité, aby mu jeho strava poskytovala živiny, ktoré ho budú udržiavať zdravého. Zloženie krmiva ROYAL CANIN® X-Small Adult je vytvorené tak, aby uspokojilo všetky nutričné potreby veľmi malých psov starších ako 10 mesiacov, ktoré vážia menej ako 4 kg.

_x000D_ _x000D_

Krmivo ROYAL CANIN® X-Small Adult obsahuje veľmi kvalitnú bielkovinu (označovanú anglickou skratkou L.I.P.), ktorá bola vybraná vďaka svojej vysokej stráviteľnosti. Táto bielkovina, v kombinácii s vyrovnaným obsahom vlákniny, ako je napríklad psyllium, podporuje zdravý priechod črevami a vedie ku kvalitnej stolici. Navyše krmivo udržiava zdravé močové cesty veľmi malých psov ako je ten váš. Niektoré psy veľmi malých plemien potrebujú živiny, ktoré vyživujú ich citlivú kožu a jemnú srsť. Krmivo je obohatené o omega-3 mastné kyseliny EPA a DHA, ktoré zlepšujú kvalitu srsti. Obsiahnuté vitamíny tiež posilňujú funkciu „kožnej bariéry“, vďaka čomu zostáva koža trvalo zdravá.

_x000D_ _x000D_

Granula krmiva ROYAL CANIN® X-Small Adult bola vytvorená tak, aby bola vhodná pre veľmi malé psy. Jej tvar, veľkosť a textúra sú pre miniatúrne čeľuste vášho psa ideálne.

Detailné informácie

Podrobný popis

Ryža, dehydratované hydinové bielkoviny, kukurica, živočíšne tuky, kukuričná múka, kukuričný lepok, hydrolyzované živočíšne bielkoviny, rastlinný bielkovinový izolát (L.I.P.: bielkoviny selektované pre svoju vysokú stráviteľnosť), čakanková vláknina, minerálne látky, sójový olej, rybí tuk, semená a plevy psyllia (1 %), kvasnice a ich časti, frukto-oligosacharidy.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre psy
Hmotnosť: 1.59 kg
Veľkosť psa: malý
Vek psa: dospelý
Druh mäsa: kuracie
Kvalita: prémiové
Určenie: bežná aktivita