Vážení zákazníci, radi by sme vás informovali o priebehu plánovanej inventúry nášho skladu, ktorá bude prebiehať od 22. 2024 do 26. apríla 2024. Počas tejto doby nebudeme schopní vychystávať nové objednávky. Ďakujeme za vašu trpezlivosť a pochopenie . Pokiaľ budete mať počas inventúry akékoľvek otázky alebo budete potrebovať pomoc, neváhajte nás kontaktovať. Vaša spokojnosť je pre nás dôležitá.

Simple Solution Haracie nohavičky M

Kód: 341152
Akcia
€17,90
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
Jednoduché použitie a pohodlné na nosenie. Každá plienka má dieru na chvost a regulovateľný obvod pásu pre jednoduché a pohodlné nosenie. Štíhly dizajn vyhovuje tvarom a pohybu psov, zatiaľ čo dvojitá bariéra zabraňuje únikom a poskytuje pohodlie.

Detailné informácie

Podrobný popis

Prateľné plienky pre psov Prateľné plienky pre psov od Simple Solution sú vyrobené z mikrovlákna, obsahujú super absorpčný polymér, ktorý prispieva k rýchlemu vstrebaniu tekutín a udržuje pokožku v suchu. Navyše majú schopnosť byť znovu použité Jednoduché použitie a pohodlné na nosenie. Každá plienka má dieru na chvost a regulovateľný obvod pásu pre jednoduché a pohodlné nosenie. Štíhly dizajn vyhovuje tvarom a pohybu psov, zatiaľ čo dvojitá bariéra zabraňuje únikom a poskytuje pohodlie. Každé balenie zobrazuje jasný diagram veľkostí. Ak je celková hmotnosť alebo rozmery psa na rozhraní dvoch veľkostí, vyberte si väčšiu veľkosť. » obsahujú super absorpčný polymér, ktorý prispieva k rýchlemu vstrebaniu tekutín a udržuje pokožku v suchu » plienka má dieru na chvost a regulovateľný obvod pásu pre jednoduché a pohodlné nosenie » má vrstvu na odvod vlhkosti kôli ochrane kože, superabsorpčnú vrstvu z mikrovlákna a plastovú vrstvu na ochranu proti úniku. » perfektné pre psov s močovou inkontinenciou, pre fenky počas hárania a močenia od vzrušenia » obsahuje 1 ks prateľnej plienky

Dodatočné parametre

Kategória: Toalety, WC a plienky
Hmotnosť: 0.08 kg
Položka bola vypredaná…