Pro Plan Cat Renal Plus Adult kura 3kg

Kód: 343755
€37,99
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…
Kompletné superprémiové krmivo pre udržanie zdravia dospelých mačiek.

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis: PURINA® PRE PLAN® RENAL PLUS* je krmivo vyvinuté odborníkmi, ktoré už za šesť týždňov dokáže ovplyvniť oxidačné parametre, a tým podporuje správnu funkciu obličiek. ** Obsahuje vysoko kvalitné kúsky kurčaťa, vysoké množstvo antioxidantov a vitamínov, napríklad vitamín E, C, beta-karotény alebo omega-3 mastné kyseliny s dlhým reťazcom, ktoré posilňujú imunitu. Krmivo PURINA® PRE PLAN® RENAL PLUS majú vysoký podiel bielkovín a vyvážený komplex minerálov, ktoré prispievajú k zdravým kĺbom a dobrej pohyblivosti.

Vyskúšajte krmivá z radu STERILISED a podporte zdravý a spokojný život vašej mačky. Pokiaľ jej chcete dopriať zmenu, zvoľte granule PURINA® PRE PLAN®, ktoré obsahujú najrôznejšie podporné prísady (VITAL FUNCTIONS, DELICATE DIGESTION, DERMA CARE, LIGHT). Nezabudnite ani na naše vrecká a paštéty pre mačky.

Akonáhle bude vašej mačke sedem rokov, prejdite na rad krmív Senior Sterilised. Rad nutrične vyvážených výrobkov PURINA® PRE PLAN® udržuje vašu mačku v špičkovej kondícii po celý život.

*Krmivo je určené pre zdravé mačky. Ak vaša mačka potrebuje špeciálnu starostlivosť o obličky, poraďte sa so svojím veterinárnym lekárom.

**Interný výskum spoločnosti Purina, 2006. Vplyv zmesi živín na správnu funkciu obličiek, výskum vykonaný u 40 mačiek po dobu 3 mesiacov.

Benefity:

- Podporuje správnu funkciu obličiek* (*tento produkt je určený pre zdravé mačky. Ak vaša mačka potrebuje špeciálnu starostlivosť o obličky, poraďte sa so svojím veterinárnym lekárom)

- Vedecky vyvinuté krmivo, ktoré už za šesť týždňov dokáže ovplyvniť oxidačné parametre, a tým podporuje zdravú funkciu obličiek** (**Interný výskum Purina, 2006, Vplyv zmesi živín na zdravotné parametre obličiek, vzorka 40 mačiek, trvanie 3 mesiace).

- Vysoký obsah vitamínov a antioxidantov posilňuje imunitný systém.

- Vysoký podiel bielkovín a vyvážený komplex minerálov prispieva k zdravým kĺbom a dobrej pohyblivosti.

- Hlavnou zložkou sú kuracie kúsky.

- Zloženie vychádza z aktuálnych vedeckých poznatkov. Neobsahuje žiadne farbivá ani ochucovadlá.

Zloženie: kura (21 %) (vrátane chrbta a hrude), sušené hydinové bielkoviny, pšenica, ryža, múčka z kukuričnej bielkoviny, pšeničný lepok, živočíšne tuky, kukurica, sušené vajcia, sušený čakankový výťažky, kvasnice.

Doplnkové látky:

Nutričné doplnkové látky: m.j./kg: vit A: 30 000; vit D3: 1 000; vit E: 670; mg/kg: vit C: 140; síran železnatý monohydrát: (Fe: 110); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 1,7); síran meďnatý pentahydrát: (Cu: 11); síran manganatý monohydrát: (Mn: 40); síran zinočnatý monohydrát: (Zn: 100); seleničitan sodný: (So: 0,11). Antioxidanty.

Analytické zložky: dusíkaté látky: 36,0 %, obsah tuku: 16,0 %, obsah anorganických látok: 7,5 %, vláknina: 1,5 %.

Odporúčané denné kŕmne dávky (g/deň):

Kŕmny návod: viď tabuľka. Kŕmne dávky na udržanie ideálnej telesnej kondície sa môžu líšiť v závislosti na veku, úrovni aktivity a klimatických podmienkach. Kontrolujte telesnú hmotnosť vašej mačky a kŕmnu dávku prispôsobte jej aktuálnej telesnej hmotnosti.

Čistá čerstvá pitná voda by mala byť vždy k dispozícii. Odporúčame pravidelné návštevy vášho veterinárneho lekára.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre mačky
Druh mäsa: kuracie
Kvalita: superprémiové
Určenie: bežná aktivita
Vek mačky: dospelá
Položka bola vypredaná…