Pro Plan Cat Healthy Start Kitten kura 10kg

Kód: 343760
Doprava zdarma
€61,99
Momentálne nedostupné
Položka bola vypredaná…

Pro Plan Cat Healthy Start Kitten kura 10kg

Detailné informácie

Podrobný popis

Popis: Doprajte svojmu mačiatku vynikajúcu výživu, ktorú potrebuje pre zdravý rast a vývoj. Granule PURINA® PRE PLAN® HEALTHY START navrhli odborníci špeciálne pre mačiatka od jedného mesiaca. Ich hlavnou zložkou sú kuracie kúsky a celkové zloženie krmiva vychádza z aktuálnych vedeckých poznatkov.

Krmivo PURINA® PRE PLAN® HEALTHY START Kitten obsahuje kolostrum, ktoré posilňuje imunitu mačiatok až o 50 %*. Vďaka DHA podporuje zdravý zrak a správny vývoj mozgu. Má vysoký obsah bielkovín a vyvážených minerálnych látok, ktoré napomáhajú zdravému rastu kostí a svalov. PURINA® PRE PLAN® HEALTHY START zaistí vášmu mačiatku optimálnu výživu až do dvanástich mesiacov veku.

Vyskúšajte krmivá HEALTHY START a podporte zdravý a spokojný život vášho mačiatka. Krmivo je vhodné aj pre gravidné a dojčiace mačky.

Po prvom roku života vášho mačiatka prejdite na náš rad Adult. PURINA® PRE PLAN® ponúka rozmanité receptúry s podporným zložením, ako sú napríklad RENAL PLUS, VITAL FUNCTIONS, DELICATE DIGESTION, DERMA CARE alebo LIGHT. Samozrejmosťou je aj ponuka kapsičiek a paštét pre mačky. Rad nutrične vyvážených výrobkov PURINA® PRE PLAN® udržuje vašu mačku v špičkovej kondícii po celý život.

*Interný výskum spoločnosti Purina, 2010. Vplyv mledziva na imunitné reakcie, vzorka 24 mačiatok, trvanie 44 týždňov.

Benefity:

- Kolostrum posilňuje prirodzenú obranyschopnosť mačiatok až o 50 %* (*Interný výskum Purina, 2010, Vplyv kolostra na imunitné reakcie, vzorka 24 mačiatok, trvanie 44 týždňov).

- Krmivo obsahuje DHA pre zdravý zrak a vývoj mozgu. Vďaka vysokému obsahu bielkovín a vyváženému podielu minerálov podporuje aj zdravý rast kostí a svalov.

- Hlavnou zložkou sú kúsky kurčaťa.

- Zloženie vychádza z aktuálnych vedeckých poznatkov. Neobsahuje žiadne farbivá ani ochucovadlá.

Zloženie: kura (20 %) (vrátane chrbta a hrude), sušené hydinové bielkoviny, ryža, pšeničný lepok, živočíšne tuky, kukurica, múčka z kukuričnej bielkoviny, hrachová bielkovina, kukuričný mask, vasnice , rybí tuk, mledzivo (0,10 %).

Doplnkové látky: Nutričné doplnkové látky: m.j./kg: vit A: 36 500; vit D3: 1200; vit E: 670; mg/kg: vit C: 140; síran železnatý monohydrát: (Fe: 160); jodičnan vápenatý bezvodý: (I: 2,5); síran meďnatý pentahydrát: (Cu: 17); síran manganatý monohydrát: (Mn: 60); síran zinočnatý monohydrát: (Zn: 150); seleničitan sodný: (So: 0,18). Antioxidanty.

Analytické zložky: dusíkaté látky: 40 %, obsah tuku: 20 %, obsah anorganických látok: 7,5 %, vláknina: 1 %, DHA: 0,05%.

Mačiatka môžete postupne začať učiť na krmivo PRO PLAN® Kitten od veku 3–4 týždňov. Krmivo zmiešajte s vodou, aby sa mačiatku lepšie hrýzlo. Akonáhle začne mačiatko viac jesť, zvyšujte množstvo krmiva a zároveň znižujte množstvo pridávanej vody do doby, kým bude mačiatko schopné prijímať krmivo samotné. Tehotné a dojčiace mačky kŕmte podľa potreby, a to minimálne 70 g/deň alebo 100 g/deň. Viac informácií získate u vášho veterinárneho lekára alebo na www.proplan.cz. Každé mačiatko je iné. Kŕmnu dávku a čas kŕmenia prispôsobte úrovni aktivity a telesnej kondícii mačiatka. Čistá čerstvá pitná voda by mala byť vždy k dispozícii.

Aby ste sa vyhli náhlym zmenám v strave, postupne nahrádzajte časť existujúceho krmiva vášho mačiatka touto vzorkou, a to podľa pokynov v kŕmnom návode.

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre mačky
Druh mäsa: kuracie
Kvalita: superprémiové
Určenie: bežná aktivita
Vek mačky: mačiatko
Položka bola vypredaná…