Pro Plan Dog Sensitive Digestion Puppy Large Robust jahňacie 12kg

Kód: 346549
Doprava zdarma
€74,99
Skladom

Kompletné suché krmivo pre šteňatá veľkých plemien robustného typu s citlivým zažívaním. Tiež vhodné pre gravidné, alebo dojčiace suky. Vytvorené na základe vedeckých poznatkov.

_x000D_

PURINA® PRE PLAN® LARGE PUPPY Robust s OPTIDIGEST® pre citlivé zažívanie je starostlivo vytvorená receptúra, obsahujúci kombináciu živín OPTIDIGEST. Tá bojuje proti nerovnováhe črevnej mikroflóry, ktorá je najčastejšou príčinou citlivého zažívanie. Zloženie vyvinuté našimi veterinármi a odborníkmi na výživu, podporuje každodenné aktívny a vyvážený život vášho psa.

_x000D_

Dostupné vo variante 12 kg balení.

Detailné informácie

Podrobný popis

analytické zložky Proteín 29,0% Obsah tuku 15,0% Obsah anorganických látok 8% Vláknina 2,5%   Kŕmny návodGravidné a dojčiace suky: viac informácií získate na webe Purina PRO PLAN® alebo od Vášho veterinárneho lekára. Odstavené a rastúce šteňatá: Od 3. do 6. týždňa podávajte vlhčené krmivo PRO PLAN® Puppy v 3-4 dávkach v priebehu dňa. Po odstavení od materského mlieka dodržujte dennej kŕmnej dávky uvedené v tabuľke. Od 3 mesiacov môžete zvlhčovanie postupne obmedzovať. Udržanie štíhlej telesnej kondície počas rastu šteňaťa je veľmi dôležité pre jeho zdravý vývoj. Dennú kŕmnu dávku je možné upraviť v závislosti na úrovni aktivity, fyzickej kondícii a individuálnych potrebách šteňaťa. Čistá čerstvá voda by mala byť vždy k dispozícii. Odporúčame pravidelné návštevy Vášho veterinárneho lekára.   ODPORÚČANÉ denné kŕmne dávky (g / deň) * Odporúčame prejsť na krmivo PRO PLAN® LARGE ADULT Robust s OPTIDIGEST

Dodatočné parametre

Kategória: Granule pre psy
Hmotnosť: 12.3 kg
Veľkosť psa: veľký
Vek psa: šteňa
Druh mäsa: jahňacie
Kvalita: superprémiové
Určenie: hypoalergénne